Post

Duyuru: Soru miktarı hakkında!

Merhaba arkadaşlar. İletişim formundan gelen soru sayısı hakkındaki yakınmalar sebebiyle bu açıklamayı yapıyorum. 

Aöf Sisteminde 1000 üzerinde ders bulunmaktadır. Bu derslere ait sorular çıkmış sorulardan eklenmektedir. Bu soruları eklemek gerçekten zor bir iş ve şuan 12bin adet soru sistemimize girilmiş durumdadır. Her dersten soru bulabilmeniz amacıyla genellikle ders başı 40 soru mevcuttur. Ama biz en çok talep alan derslerin soru sayılarını yükseltmek için uğraşıyoruz. 

Daha fazla soru arayan arkadaşlar için http://soru.aofsinav.org adresine girip kendi derslerine ait sorulara bakmalarını tavsiye ediyoruz. 

Bu konudaki soru, görüş ve önerilerinizi aşağıdaki yorum kısmından yapabilirsiniz.

Herkese sınavda başarılar dileriz.

www.aofogrenci.org

soru sayısı

Yorumunlarınız

Email adresiniz yayınlanmayacak. * İşereti olan alanlar gereklidir.

Yorumlar

Media

cleaner80

11-04-16 22:26 cihangircimen iyi temennileriniz için teşekkürler. Umarız tüm öğrenciler için faydalı olabiliriz.

Media

cihangircimen

11-04-16 20:14 bu kadar soru içinde teşekürler bizi tek tek kitaptan çalışma derdinden kurtardınız 3 senenin sorularını çalışıp %80 geçiyorum :) emeğinize sağlık

Media

cleaner80

19-01-15 16:09 Merhaba hepsi çıkmış sorulardan oluşmaktadır. http://www.aofogrenci.org/blog/konu.php?konuid=42 bu konuya bakarsanız sorunuz cevaplanmış olur. Başarılar.

Media

aöftarih06

19-01-15 13:45 tarih bölümünde sadece 20 soru bulunmakta ders başı sayısı arttıralacak mı ?

Online Sınav

İnternet sitemiz Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin derslerine online çalışabilmelerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sitemize kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt olduğunuz takdirde daha fazla özellikten faydalanabilirsiniz.