Post

Yeni temamız yakında yayında!

Merhaba aöf li arkadaşlarım. Sitemiz sizler sayesinde sevilerek takip ediliyor. Bizde elimizden geldiğince siteyi büyütmeye çalışıyoruz. 

Bildiğiniz üzere benzer sitelere göre ücretsiz kullanım sayesinde soruları kolaylıkla çözebilmektesiniz. Daha önce misafirlere açıkken şimdi sadece üyelerimiz bu özelliklerden faydalanabilecek.

Yeni görünümde şimdikinde olduğu gibi hem yaprak test çözebileceksiniz hemde serbest soru dediğimiz sizin belirlediğiniz derse ait rastgele sorular çözebileceksiniz. Yaprak testlere ait istatikleriniz kaydedilerek sizlere derslerinizdeki başarı durumlarınızı görebilmenize olanak sağlandı. Yeni tema yayına geçtiğinde hep birlikte test edebileceğiz.

Hesabım sayfasında sınav geçmişini görüp tekrar aynı testleri çözebileceksiniz.

Serbest soru bölümünde hesabım sayfasında belirttiğiniz bölüm ve yarıyıla göre dersler listelenecek olup bu derslerden istediğiniz herhangi biri için sınav oluşturup rastgele soru çözebileceksiniz.

Daha birçok özellik yakında yayına alınacak.

Herkese Bahar Dönemi Ara Sınavında başarılar dileriz.

 

www.aofogrenci.org

temayeni görünüm

Yorumunlarınız

Email adresiniz yayınlanmayacak. * İşereti olan alanlar gereklidir.

Yorumlar

Online Sınav

İnternet sitemiz Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin derslerine online çalışabilmelerini sağlamak amacıyla kurulmuştur. Sitemize kayıt olmak ücretsizdir. Kayıt olduğunuz takdirde daha fazla özellikten faydalanabilirsiniz.